4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Κίνα καλύτερος μετατροπέας 10 MEDIA 100M στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Το ράφι τοποθετεί το μετατροπέα μέσων στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος μετατροπέας 10 100 MEDIA 1000M στις πωλήσεις

HD επαναλήπτης SDI
Πολλαπλού τρόπου/ενιαία υποστήριξη FXO/FXS 1 τηλεφωνική φωνή PCM επαναληπτών τρόπου hd-SDI καναλιών

Πολλαπλού τρόπου/ενιαία υποστήριξη FXO/FXS 1 τηλεφωνική φωνή PCM επαναληπτών τρόπου hd-SDI καναλιών

μετατροπέας 10 100 MEDIA 1000M
ενιαίος μετατροπέας 20km ινών τύπων καρτών τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M

ενιαίος μετατροπέας 20km ινών τύπων καρτών τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M

Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP
QSFP28 ενότητα οπτικών ινών SFP ενότητας 100G πομποδεκτών SFP για τη λύση δικτύων σπονδυλικών στηλών

QSFP28 ενότητα οπτικών ινών SFP ενότητας 100G πομποδεκτών SFP για τη λύση δικτύων σπονδυλικών στηλών

μετατροπέας 10 MEDIA 100M
10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet
Δύναμη επαναληπτών σημείου εισόδου πάνω στο διακόπτη Ethernet 100 μέτρα απόστασης 12V 2A μετάδοσης

Δύναμη επαναληπτών σημείου εισόδου πάνω στο διακόπτη Ethernet 100 μέτρα απόστασης 12V 2A μετάδοσης

Top Προϊόντα

είμαστε καλής ποιότητας προμηθευτής του μετατροπέας 10 MEDIA 100M, Το ράφι τοποθετεί το μετατροπέα μέσων, μετατροπέας 10 100 MEDIA 1000M από την Κίνα.

Πελάτης Πάντα Εν λόγω
Το προϊόν Newbrige είναι πολύ τέλειο, η ποιότητα είναι πολύ σταθερή και καλός, επίσης η υπηρεσία είναι Νο 1 —— 3 ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ INDUSTRIA

Σχετικά με εμάς
CWho είμαστε; Co. ΕΠΕ εξοπλισμού επικοινωνίας Newbridge Shenzhen (σύντομος τίτλος: Newbridge) είναι ένας κατασκευαστής υψηλής τεχνολογίας και βριαλμένος το 2004, τοποθετημένος σε Shenzhen. Το προϊόν μας ελέγχεται σύμφωνα ...
εργοστάσιο Περιήγηση
Το Newbridge επιβάλλει αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσει τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόν...
Ποιοτικός έλεγχος
Συσκευασία & παράδοση Λεπτομέρειες συσκευασίας: Το προϊόν μέσα στη πλαστική τσάντα, αφρός PE για να προστατεύσει το προϊόν, υπόβαλε έπειτα το χαρτοκιβώτιο. Λεπτομέρεια παράδοσης: Δείγμα: μέσα σε 24 ώρες συσσωρεύστε τη δι...
Επικοινωνήστε μαζί μας
Διεύθυνση : 4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Τηλέφωνο εργασίας :
86-755-85292270-85292276(Ο χρόνος εργασίας)
86--18925261056(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 86-755-85292272
hd μετατροπέας SDI

Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Θραύστης HD HDMI

Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.