4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα Προϊόνταδιακόπτης σημείου εισόδου ethernet

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

LCD Display 16 Port Ethernet Switch 10 100Mbps 2G TP / SFP AC 240V Accurate

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: NEWBRIDGE
Πιστοποίηση: FCC,CE
Αριθμό μοντέλου: ND-1116F -260

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: Σύμφωνα με τα διαφορετικά προϊόντα, η μηνιαία παραγωγή είναι διαφορετική
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Οθόνη LCD: Υποστήριξη Τρόπος μεταφοράς: Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Ισχύς εισόδου: Εναλλασσόμενο ρεύμα: 100~240V, 50/60Hz παραγωγή δύναμης: Συνεχές ρεύμα: 55V/4.5A, 55V το /5.6A (προαιρετικό)
Λιμένας σημείου εισόδου: Port1~16 Δύναμη σημείου εισόδου σε RJ45: Τρόπος A1/2 (+), 3/6 (-)
Παραγωγή δύναμης σημείου εισόδου: Τάση: 55V ΣΥΝΕΧΗΣ δύναμη: 32W (Max) Προϋπολογισμός δύναμης σημείου εισόδου: 240W/300W (σύμφωνα με τη δύναμη)

 

διακόπτης σημείου εισόδου 16-λιμένων 10/100Mbps +2G TP/SFP Combo με την επίδειξη LCD

 

 

Επισκόπηση προϊόντων

PSL1116F σχεδιάζεται από Unipoe το διακόπτη Ethernet επιχείρησης που έχει τη διασκέδαση - ction του LCD και του σημείου εισόδου. Περιέχει 18 λιμένες RJ45 και 1~16 λειτουργίες σημείου εισόδου υποστήριξης, οι λιμένες σημείου εισόδου μπορούν αυτόματα να ανιχνεύσουν και να παρέχουν τη δύναμη σε IEEE802.3af/at υποχωρητικό τροφοδότησαν τις συσκευές το (PD). Η μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης και στοιχείων στο ίδιο καλώδιο μπορεί να επεκτείνει το δίκτυό σας στις θέσεις όπου καμία ηλεκτροφόρο καλώδιο ή έξοδος, όπου μπορείτε να εγκαταστήσετε τις συσκευές όπως APs, οι κάμερες IP, ή τα τηλέφωνα κ.λπ. IP.

Το LCD όχι μόνο μπορεί να επιδείξει τη θέση εργασίας σημείου εισόδου, ακριβής λιμένας κρίσης του φορτίου, μπορεί επίσης να βοηθήσει τον πελάτη και το μηχανικό έγκαιρους να ανακαλύψουν και να λύσουν την αποτυχία δικτύων, να βελτιώσει την αποτελεσματικότητα εργασίας και την ποιότητα.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Πληροφορίες διεπαφών

  • λιμένες 16*10/100Mbps RJ45
  • λιμένες 2*10/100/1000Mbps TP/SFP Combo
  • 16 λιμένες PSE

Σημείο εισόδου (δύναμη πάνω σε Ethernet)

  • Συμμορφώνεται με τη δύναμη IEEE802.3af/at πάνω σε Ethernet
  • Υποστηρίζει τη δύναμη σημείου εισόδου μέχρι 32W για κάθε λιμένα σημείου εισόδου
  • Το αυτοκίνητο ανιχνεύει τη συσκευή δύναμης
  • Μακρινά δύναμη και στοιχεία που ταΐζουν μέχρι 100m

Διακόπτης

  • Έλεγχος ροής για το σύνολο - διπλή λειτουργία και πίσω πίεση για την ημιαμφίδρομη λειτουργία
  • 4K διεύθυνση της MAC, αυτόματες εκμάθηση διευθύνσεων και γήρανση διευθύνσεων
  • Επίδειξη υποστήριξης LCD

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα σημείου εισόδου

Το PSL1116F μπορεί να παρέχει μέχρι 32 Watt της δύναμης στις συνημμένες συσκευές, όπως τα τηλέφωνα VoIP, ασύρματα σημεία πρόσβασης κάμερα παρακολούθησης κ.λπ., παντού υπάρχουσα γάτα. 5cables. Ο διακόπτης εξαλείφει την ανάγκη για τις μεμονωμένες πηγές ισχύος για τις συσκευές στο δίκτυο, που σώζει στις δαπάνες για τα καλώδια τροφοδοσίας και που αποφεύγει τα ζητήματα διαθεσιμότητας εξόδου δύναμης.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα LCD

PSL1116F είναι με τη λειτουργία της επίδειξης LCD και του διακόπτη σημείου εισόδου Ethernet. Το LCD μπορεί να επιδείξει τις συνθήκες εργασίας του λιμένα σημείου εισόδου όχι μόνο, μπορεί ακόμα ακριβώς να παρουσιάσει την κατάσταση κάθε λιμένα, όπως: Ισχύς παραγωγής, υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα, ελαφρύ φορτίο, χαμηλή τάση, πάνω στην τάση, υψηλής θερμοκρασίας,… και ούτω καθεξής

 

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

 

Εφαρμογή

Το PSL1116F που προβλέπει την ευθύγραμμη εξουσία σημείου εισόδου 16 λιμένων διασυνδέει, και μπορεί εύκολα να χτίσει ένα κεντρικά-ελεγχόμενο δύναμη τηλεφωνικό σύστημα IP, ένα σύστημα καμερών IP και μια ασύρματη ομάδα AP για

επιχείρηση. Οι κάμερες μπορούν να εγκατασταθούν γύρω από τη γωνία στην επιχείρηση ή την πανεπιστημιούπολη για τις απαιτήσεις επιτήρησης. Χωρίς τον περιορισμό υποδοχών δύναμης, κάνει την εγκατάσταση των καμερών ευκολότερα και αποτελεσματικά.

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

 

 

Προδιαγραφή

 

Πληροφορίες υλικού

Πρότυπα IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at
Μέσα δικτύων

10base-τ: Κατηγορία 3,4,5 UTP καλώδιο (≤100m)

100base-TX: Καλώδιο κατηγορίας 5,5e UTP (≤100m)

1000base-τ: Κατηγορία 5e, UTP καλώδιο 6 (≤100m)

1000base-Χ: Ενότητα SMF ή MMF SFP (Optioanl)

Οδηγήσεις Πράσινη) ταχύτητα σημείου εισόδου δύναμης (πράσινη) (πορτοκάλι) LINK/ACT ((πράσινη)
Επίδειξη LCD Υποστήριξη
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 4K, αυτόματος-εκμάθηση, αυτόματος-γήρανση
Τρόπος μεταφοράς Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Μέγιστο μήκος πακέτων Ψηφιολέξη 1536
Ικανότητα μετατροπής 7.2G
Διαστάσεις (L*W*H) 445*207*45 χιλ.
Ανεμιστήρας Ανεμιστήρας
Εισαγωγή δύναμης Εναλλασσόμενο ρεύμα: 100~240V, 50/60Hz
Παραγωγή δύναμης Συνεχές ρεύμα: 55V/4.5A, 55V το /5.6A (προαιρετικό)
Σημείο εισόδου (δύναμη πάνω σε Ethernet)
Λιμένας σημείου εισόδου Port1~16
Δύναμη σημείου εισόδου σε RJ45 Τρόπος A1/2 (+), 3/6 (-)
Παραγωγή δύναμης σημείου εισόδου Τάση: 55V ΣΥΝΕΧΗΣ δύναμη: 32W (Max)
Προϋπολογισμός δύναμης σημείου εισόδου 240W/300W (σύμφωνα με τη δύναμη)
Περιβαλλοντικός
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C ~ 40 °C (32 °F ~104°F)
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 °C ~ 70 °C (- 40 °F ~158°F)
Λειτουργούσα υγρασία 10% ~ 90% non-condensing
Υγρασία αποθήκευσης 5% ~ 90% non-condensing

 

 

Πληροφορίες παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

 

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Προϋπολογισμός δύναμης σημείου εισόδου
55V 240W
55V 300W

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Πρότυπο λιμένας 10/100Mbps RJ45

Gigabit

TP/SFP Combo

Λιμένας PSE Εσωτερικός προσαρμοστής Επίδειξη LCD Πρότυπα σημείου εισόδου
ND-1116F -260 16 2 16 260W

Υποστήριξη

 

802.3af/

802.3at

ND-1116F -330 16 2 16 330W

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
hd μετατροπέας SDI

Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Θραύστης HD HDMI

Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.