4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα Προϊόνταδιακόπτης σημείου εισόδου ethernet

Διακόπτης πλήρες 10/100/1000M Gigabit σημείου εισόδου δικτύων Ethernet οπτικών ινών SFP 1 λιμένας

Διακόπτης πλήρες 10/100/1000M Gigabit σημείου εισόδου δικτύων Ethernet οπτικών ινών SFP 1 λιμένας

Sfp Fiber Optic Ethernet Network Poe Switch Full 10/100/1000M Gigabit 1 Port

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: NEWBRIDGE
Πιστοποίηση: FCC,CE
Αριθμό μοντέλου: ND-x920-1FX1TX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 3000pcs ανά μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Δύναμη εισαγωγής: 12~48V συνεχές ρεύμα (τελικός φραγμός) Κέλυφος: IP40 προστατεύει το βαθμό, κοχύλι μετάλλων
Εγκατάσταση: Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: -40~+85℃
Διάσταση (L×W×H): 118mm× 86mm× 39mm Βάρος προϊόντος: 0.36kg
Διασύνδεση: λιμένας 1x10/100/1000Base-τ Ethernet + οπτικός λιμένας 1x 1000Mbps

καυτή πώληση πλήρες 10/100/1000M Gigabit 1 δίκτυο 8 οπτικών ινών λιμένων SFP ethernet βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου

 

1. Επισκόπηση

Newbridge®ND-X920-1FX1TX οι βιομηχανικές χρήσεις διακοπτών Ethernet κατάστημα-διαβιβάζουν το fanless και εξοικονόμησης ενέργειας σχέδιο αρχιτεκτονικής. Το πλεονέκτημα του προϊόντος είναι μικρό, κατάλληλο και εύκολο να διατηρηθεί. Το σχέδιο προϊόντων συμμορφώνεται με τα πρότυπα Ethernet, προσθέτοντας την προστασία αστραπής, αντιστατικά μέτρα προστασίας. Ισχύει για το ευρύ φάσμα της λειτουργούσας θερμοκρασίας από -40℃ ~ +85℃ με τη σταθερή και αξιόπιστη απόδοση. Η συσκευή μπορεί να εφαρμοστεί ευρέως στους διάφορους ευρυζωνικούς τομείς μετάδοσης στοιχείων όπως η ευφυής μεταφορά, οι τηλεπικοινωνίες, η ασφάλεια, οι οικονομικοί τίτλοι, το τελωνείο, η ναυτιλία, η δύναμη, η συντήρηση νερού και οι πετρελαιοφόρες περιοχές.

 

2.Features

 

Διακόπτης πλήρες 10/100/1000M Gigabit σημείου εισόδου δικτύων Ethernet οπτικών ινών SFP 1 λιμένας

      ND-x920-1fx1tx-SFP

  • 1 λιμένας λιμένων 10/100/1000MbpsEthernet, 1 οπτικός λιμένας λιμένων 1000Mbps

αυτόματη MAC διεύθυνση λ που μαθαίνει και που γερνά

αυτόματος-διαπραγμάτευση λ 10/100/1000Mbps, αυτόματος-MDI-Χ

δείκτες των οδηγήσεων λ για τον έλεγχο της δύναμης/της σύνδεσης/της δραστηριότητας

το λ υποστηρίζει το 10/100/1000Mbps-σύνολο ημιαμφίδρομο

εγκατάσταση DIN-ραγών υποστηρίξεων λ

σύνδεση Daisy-αλυσίδων υποστηρίξεων λ

έλεγχος θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης υποστηρίξεων λ

μέγιστη υποστήριξη στοιχείων μετάδοσης λ: 1518 ψηφιολέξεις

έξοχη lightening λ προστασία, προστασία IP40.

άριστη αποβολή θερμότητας λ χωρίς ανεμιστήρα.

περιττές διπλές εισαγωγές ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης λ.

το λ ισχύει για το αστικό ευφυές σύστημα παρακολούθησης κυκλοφορίας (ΤΟΥ), ασφαλής πόλη.

σκληρό βιομηχανικό περιβάλλον λ ή υψηλότερη απαίτηση

προστασία αστραπής λιμένων λ 6KV

λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας λ -40℃~+85℃.

τριών ετών εξουσιοδότηση λ

 

 

 

3. Προδιαγραφές

 

Όνομα προϊόντων

1 βιομηχανικός διακόπτης ινών λιμένων 10/100/1000Mbps
Πρότυπο προϊόντων ND-x920-1FX1TX
Διεπαφή λιμένας 1x10/100/1000Base-τ Ethernet + οπτικός λιμένας 1x 1000Mbps

 

Πρωτόκολλα δικτύων

IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 10Base-τ IEEE802.3u 100Base-TX/FX IEEE802.3ab 100Base-τ IEEE802.3z 100Base-Χ IEEE802.3x

 

Μέσα δικτύων

10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)

100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)

Μέσα ινών

Πολλαπλού τρόπου: 2KM

Single-mode: 20/40/60/80KM

Διεπαφή: SC/SFP

 

Προδιαγραφή απόδοσης

Εύρος ζώνης: 10Gbps

Μνήμη απομονωτών πακέτων: 1M

10 πακέτο Mbps που διαβιβάζει το ποσοστό: 14880 ΜΑΔ/λιμένας

100Mbps ποσοστό Forwarfding πακέτων: 148800 ΜΑΔ/λιμένας

1000Mbps ποσοστό Forwarfding πακέτων: 1488000 ΜΑΔ/λιμένας

Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 8K

Αποστολή της καθυστέρησης:<4us>

Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Προστασία 6KV Lightening προστασία, προστασία IP40
Δείκτες οδηγήσεων Δύναμη: PWR Σύνδεση Σημείο εισόδου Σύνδεση/νόμος

 

 

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Δύναμη εισαγωγής: 12~48VDC (τελικός φραγμός)

Δύναμη εισαγωγής: 2* 12~48VDC (διπλό στήριγμα πλεονασμού δύναμης)

Λειτουργώντας κατανάλωση: <5w>

Συνδετήρες: Τερματικό του Phoenix

Προστασία υπερφόρτωσης: 20A

Αντίστροφη προστασία πολικότητας: η δεκαετία του '30

Ο συναγερμός έρχεται σε επαφή με: Αριθ.

Άλλες προδιαγραφές

 

Εργασιακό περιβάλλον

Θερμοκρασία εργασίας: -40~+85℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45~+85℃

Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)

 

 

 

Βιομηχανικά τυποποιημένος

Μέρος 15, EN55022/CISPR22 της FCC CFR47,

Κατηγορία Α EMS:

IEC6100-4-2 (ESD): ±8kV (επαφή), ±15kV (αέρας)

IEC6100-4-3 (RS): 10V/m (80MHz-2GHz)

IEC6100-4 (EFT): Λιμένας δύναμης: ±4kV Λιμένας στοιχείων: ±2kV

Iec6100-4-5 (κύμα): Λιμένας δύναμης: ±2kV/DM, ±4kV/CM Λιμένας στοιχείων: ±2kV iec6100-4-6 (καίσιο): 3V (10kHz-150kHz) 10V (150kHz-80MHz)

Iec6100-4-16 (κοινή διεξαγωγή τρόπου): 30V (CONT.), 300V (1s)

IEC (ΤΟ EN) 61000-4-8: υποστήριξη

IEC 60068-2-27 (κλονισμός): υποστήριξη

IEC 60068-2-32 (Freefall): υποστήριξη

IEC 60068-2-6 (δόνηση): υποστήριξη

Shell IP40 προστατεύει το βαθμό, κοχύλι μετάλλων
Εγκατάσταση Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί

 

Κατάλογος συσκευασίας

1×Industrial διακόπτης σημείου εισόδου (συν τον τελικό φραγμό)

1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης

1×DIN-ράγα τοποθετώντας εξάρτηση

 

Πιστοποίηση

Σημάδι CE, εμπορικό

Μέρος 15 κατηγορία Ψ της FCC

VCCI κατηγορία Ψ

Το EN 55022 (CISPR 22), κατηγορία Ψ

MTBF 300.000 ώρες
Βάρος & μέγεθος

Βάρος προϊόντων: 0.36KG

Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 118mm× 86mm× 39mm

Εξουσιοδότηση 3-έτη

 

4. Πληροφορίεςδιαταγής

Αριθμός μερών Περιγραφή του προϊόντος Μονάδα
ND-x920-1fx1tx-Sc Μη-ρυθμισμένος διακόπτης ινών 1*10/100/1000 βάση-Tx, λιμένας Sc 1*1000M, βιομηχανικός, κράμα αργιλίου, ράγα DIN, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος DC12~48V, ευρεία θερμοκρασία (- 40°C-85°C), CE-FCC-RoHS - η παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος δεν συμπεριλαμβάνεται από προεπιλογή. PC
ND-x920-1fx1tx-SFP Μη-ρυθμισμένος διακόπτης ινών 1*10/100/1000 βάση-Tx, αυλάκωση 1*1000M SFP, βιομηχανικός, κράμα αργιλίου, ράγα DIN, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος DC12~48V, ευρεία θερμοκρασία (- 40°C-85°C), CE-FCC-RoHS - η παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος δεν συμπεριλαμβάνεται από προεπιλογή. PC

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
hd μετατροπέας SDI

Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Θραύστης HD HDMI

Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER