4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταHD επαναλήπτης SDI

HD οπτικός μετατροπέας vedio ινών επαναληπτών 1080P 8CH SDI

HD οπτικός μετατροπέας vedio ινών επαναληπτών 1080P 8CH SDI

    • HD SDI Repeater 1080P 8CH Fiber optical vedio converter
    • HD SDI Repeater 1080P 8CH Fiber optical vedio converter
    • HD SDI Repeater 1080P 8CH Fiber optical vedio converter
    • HD SDI Repeater 1080P 8CH Fiber optical vedio converter
    • HD SDI Repeater 1080P 8CH Fiber optical vedio converter
    • HD SDI Repeater 1080P 8CH Fiber optical vedio converter
  • HD SDI Repeater 1080P 8CH Fiber optical vedio converter

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: NEWBRIDGE
    Πιστοποίηση: CE,FCC
    Αριθμό μοντέλου: ND-trh8vz1df-S20

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ζεύγος
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: Σύμφωνα με τα διαφορετικά προϊόντα, η μηνιαία παραγωγή είναι διαφορετική
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Δύναμη: Συνεχές ρεύμα 5V 2A Θύρα: FC
    Απόσταση: 20KM Ποσοστό: 720P, 1080P
    μήκος κύματος: 1310nm/1550nm Υγρασία: 10%~90% RH

    οπτικός μετατροπέας vedio ινών 1080P 8CH

     

    ND-trh1vz1df-S20 οι σειρές είναι μη-ρυθμισμένοι μετατροπείς μέσων, οι οποίοι σας δίνουν τις οικονομικές λύσεις για τη μετατροπή μέσων μεταξύ της ίνας και του χαλκού Ethernet. Σας παρέχει συνδετήρες Sc, FC ή του ST για τα καλώδια οπτικών ινών σας και RJ45 για τη στριμμένη σύνδεση καλωδίων ζευγαριού UTP. Η μέγιστη επέκταση είναι μέχρι 120km πέρα από την ίνα.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    •Μόνος-προσαρμοστικό σήμα παραγωγής HDTVI
    • Χωρίς απώλειες πραγματικός - μετάδοση χρονικής μη-συμπίεσης
    • Δείκτες οδηγήσεων
    • Πλήρως εσωκλειόμενο dust-proof σχέδιο

     

     

    Οπτικός
    Μήκος κύματος 1310nm&1550nm
    Δύναμη -8~3dBm παραγωγής
    Οπτικός πολυ τρόπος ινών 50/125u, πολυ τρόπος 62.5/125u, ενιαίος τρόπος 9/125u
    Ευαισθησία -25dBm Rx
    Οπτικός συνδετήρας FC/ST/SC (προαιρετικός)
    Απόσταση 2KM

     


    Βίντεο

    Αριθμός καναλιών 1
    Εισόδου-εξόδου σύνθετη αντίσταση BNC 75Ω (ανισορροπία)
    Τυποποιημένη τηλεοπτική εισόδου-εξόδου τάση 1.0Vp-π
    Τηλεοπτικό εύρος ζώνης 45MHz

    Εύρος ζώνης 10bit δειγματοληψίας
    Συχνότητα 108MHz δειγματοληψίας
    Χρόνος ανόδου και πτώσης                              <0>

    Οπτικών σημάτων εγγενής Jitter<0> διαφορικός συνδετήρας <> BNC φάσης<> κέρδους διαφορικός

     

     

    Άλλος
    Δύναμη DC5V 2A
    Κατανάλωση ισχύος ≤6W
    Θερμοκρασία -40ºC ~75ºC
    Υγρασία 10%~90% RH
    Ο τοίχος εγκατάστασης τοποθετεί
    MTBF ≥ 100000Hours

     

    HD οπτικός μετατροπέας vedio ινών επαναληπτών 1080P 8CH SDI

    HD οπτικός μετατροπέας vedio ινών επαναληπτών 1080P 8CH SDI

    HD οπτικός μετατροπέας vedio ινών επαναληπτών 1080P 8CH SDI

    HD οπτικός μετατροπέας vedio ινών επαναληπτών 1080P 8CH SDI

    HD οπτικός μετατροπέας vedio ινών επαναληπτών 1080P 8CH SDI

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    hd μετατροπέας SDI

    Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

    Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

    5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

    Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

    διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

    RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

    Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

    Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

    Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

    Θραύστης HD HDMI

    Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

    τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

    4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

    IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.