4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταHD επαναλήπτης SDI

Πολλαπλού τρόπου/ενιαία υποστήριξη FXO/FXS 1 τηλεφωνική φωνή PCM επαναληπτών τρόπου hd-SDI καναλιών

Πολλαπλού τρόπου/ενιαία υποστήριξη FXO/FXS 1 τηλεφωνική φωνή PCM επαναληπτών τρόπου hd-SDI καναλιών

    • Multimode / Single Mode HD-SDI Repeater Support FXO/FXS 1 Channel Telephone Voice Pcm
    • Multimode / Single Mode HD-SDI Repeater Support FXO/FXS 1 Channel Telephone Voice Pcm
    • Multimode / Single Mode HD-SDI Repeater Support FXO/FXS 1 Channel Telephone Voice Pcm
    • Multimode / Single Mode HD-SDI Repeater Support FXO/FXS 1 Channel Telephone Voice Pcm
  • Multimode / Single Mode HD-SDI Repeater Support FXO/FXS 1 Channel Telephone Voice Pcm

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: NEWBRIDGE
    Πιστοποίηση: CE,FCC
    Αριθμό μοντέλου: ND-TR-e1p-20

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ζεύγος
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000Pcs ανά μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    ίνα: πολλαπλού τρόπου, ενιαίος τρόπος Σχετική υγρασία: ≤90% (25°C)
    Connector: SC/FC/ST Φυσική διεπαφή: RJ11
    Χτυπώντας τάση: 75V Χτυπώντας συχνότητα: 25Hz

    Hd-SDI μετατροπέας πολυδιαυλωτών ινών τηλεφωνικής φωνής PCM καναλιών υποστήριξης FXO/FXS 1 επαναληπτών

     

    Επισκόπηση:

    •  Αυτή η συσκευή είναι ένας πολυδιαυλωτής υπολογιστών γραφείου PCM που μπορεί παρέχει 1 τηλέφωνο καναλιών FXO/FXS, τοίχος-ή σύνδεση ραφιών 4U, υποστηρίζουν την υπηρεσία SNMPA.
    •  
    •  Η συσκευή χρησιμοποιείται ευρέως σε: θέσεις όπως οι τηλεφωνικοί φραγμοί, οι μέσες και μικρής κλίμακας επιχειρήσεις, οι οδοί ταχείας κυκλοφορίας και μερικά προσωρινά εργοτάξια οικοδομής που απαιτούν τις γρήγορες λύσεις στην ανάγκη της λειτουργίας τηλεφώνων και στοιχείων, και το τηλέφωνο «χωριό-του χωριού σύνδεσης» που έχει πρόσβαση στο πρόγραμμα που είναι τώρα υπό εξέλιξη.

     

    Κύριο χαρακτηριστικό γνώρισμα:

     

    1. Με βάση μόνο - ολοκληρωμένο κύκλωμα πνευματικών δικαιωμάτων

    2. Υποστηρίξεις FXO λιμένων φωνής και λιμένας FXS, τηλεφωνική διεπαφή μαγνητών, λιμένας FXO που ελλιμενίζουν με το πρόγραμμα-ελεγχόμενο τηλεφωνικό κέντρο, λιμένας FXS που συνδέεται με το τηλέφωνο του χρήστη

    3. Η πρόσβαση φωνής FXO/FXS υποστηρίζει το χαρακτηριστικό γνώρισμα ταυτότητας επισκεπτών και τις αντίστροφες λειτουργίες τιμολόγησης πολικότητας

    4. Αμοιβαία λειτουργία κατανομής αριθμού διάφορων περιοχών υποστήριξης

    5. Η απόσταση μετάδοσης είναι μέχρι 2140Km χωρίς διακοπή

    6. Το εναλλασσόμενο ρεύμα 220V, ρεύμα-48V, DC24V μπορεί να είναι προαιρετικό

    7. Η διεπαφή στοιχείων παρέχει τη λειτουργία αστραπή-προστασίας που μπορεί να φθάσει στο GB/T17626.5 (IEC61000- 4-5) (8/20μs), 

     
     
     
    Προδιαγραφή

     

    Στοιχείο αριθ. ND-TR-e1p-20
    Τηλεφωνικός συνδετήρας RJ11

     Ίνα

    Προεπιλογή: FC, ενιαία ίνα, ενιαίος τρόπος, 40km, 1310nm.

    Η οπτική ενότητα είναι επιλογή όταν είναι στη διαταγή.

    Ποσοστό: 100Mbps

    RS232

    Μέγιστο 1 κανάλι RS232

    Συνδετήρας: 1xRJ45

    Διαβίβαση της τάσης παραγωγής: ±15V

    Λήψη της τάσης εισαγωγής: ±15V 

    Το μέγιστο ποσοστό και: 115.2Kbps

    Δύναμη Επιλογή δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος ή συνεχούς ρεύματος
    Διάσταση 133mmx80mmx32mm
    Περιβάλλον

    Θερμοκρασία εργασίας: -35°C~ 75°C

    Σχετική υγρασία: ≤90% (25°C)

     
    Εφαρμογή
     

    Πολλαπλού τρόπου/ενιαία υποστήριξη FXO/FXS 1 τηλεφωνική φωνή PCM επαναληπτών τρόπου hd-SDI καναλιών

     

     

     

     

     

    Πολλαπλού τρόπου/ενιαία υποστήριξη FXO/FXS 1 τηλεφωνική φωνή PCM επαναληπτών τρόπου hd-SDI καναλιών

       

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    hd μετατροπέας SDI

    Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

    Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

    5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

    Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

    διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

    RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

    Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

    Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

    Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

    Θραύστης HD HDMI

    Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

    τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

    4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

    IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER