4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταHD επαναλήπτης SDI

Hd-SDI επαναλήπτης 4 κανάλι + 1 singlemode 1310/1550nm ψηφιακός αναλογικός ομοαξονικός μετατροπέας RJ45

Hd-SDI επαναλήπτης 4 κανάλι + 1 singlemode 1310/1550nm ψηφιακός αναλογικός ομοαξονικός μετατροπέας RJ45

    • HD-SDI Repeater 4 channel + 1 RJ45 singlemode 1310/1550nm digital analog coaxial converter
    • HD-SDI Repeater 4 channel + 1 RJ45 singlemode 1310/1550nm digital analog coaxial converter
    • HD-SDI Repeater 4 channel + 1 RJ45 singlemode 1310/1550nm digital analog coaxial converter
    • HD-SDI Repeater 4 channel + 1 RJ45 singlemode 1310/1550nm digital analog coaxial converter
    • HD-SDI Repeater 4 channel + 1 RJ45 singlemode 1310/1550nm digital analog coaxial converter
  • HD-SDI Repeater 4 channel + 1 RJ45 singlemode 1310/1550nm digital analog coaxial converter

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: NEWBRIDGE
    Πιστοποίηση: CE,FCC
    Αριθμό μοντέλου: ND-TR-e4p-20

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ζεύγος
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000Pcs ανά μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    ίνα: πολλαπλού τρόπου, ενιαίος τρόπος Διαβιβάστε τη δύναμη: 9dBm/-5dBm
    Connector: SC/FC/ST Φυσική διεπαφή: RJ45
    Χτυπώντας τάση: 75V Χτυπώντας συχνότητα: 25Hz

    Hd-SDI επαναλήπτης 4 κανάλι + 1 singlemode 1310/1550nm ψηφιακός αναλογικός ομοαξονικός μετατροπέας RJ45

     

    Περιγραφή
     
    Αυτός ο τηλεφωνικός πολυδιαυλωτής σειράς είναι ένα σημείο για να δείξει τον οπτικό οπτικό εξοπλισμό μετάδοσης που αναπτύσσεται βάσει των πολύ μεγάλης κλίμακας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων. Εφαρμόζει το κανάλι στοιχείων 1*10/100M Ethernet σε ένα συμπαγούς κανάλι φωνής μορφής και 4 καναλιών (FXO, FXS), οπτικός πολλαπλασιάζοντας εξοπλισμός μετάδοσης. Με τον έλεγχο συναγερμών, λειτουργική, υψηλή ολοκλήρωση, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, σταθερή απόδοση, εύχρηστη.
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
    ★ Μακρινός έλεγχος της μακρινής συσκευής από το τοπικό ολοκληρωμένο κύκλωμα συσκευών (μοναδικός δείκτης διπλός-σειρών, ένδειξη ανώτερος-σειρών και ένδειξη χαμηλός-σειρών) βασισμένο στην ανεξάρτητη πνευματική ιδιοκτησία
    Διεπαφή 10M/100M, πλήρης/ημιαμφίδρομος πλήρως προσαρμοστικός, πρωτόκολλο ★ Ethernet υποστήριξης VLAN
    ★ Παρέχετε δύο είδη ρολογιού: κύριο ρολόι, ρολόι γραμμών
    ★ Παρέχει τρία είδη λειτουργίας loopback: Το τοπικό τέλος του οπτικού βρόχου, τοπικός βρόχος Ethernet, έτσι ώστε το αντίθετο άκρο του δαχτυλιδιού Ethernet
    ★ Μπορείτε να θέσετε τη ρύθμιση αυτόματος-ποσοστού της μακρινής συσκευής που διατάζεται από την τοπική συσκευή
    ★ Ψευδοτυχαία λειτουργία δοκιμής κώδικα, εύκολη στο ανοικτό κύκλωμα που μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως λίγο μετρητής λάθους
    ★ Ethernet μπορεί να υποστηρίξει το ποσοστό Ν * 64k, το ποσοστό είναι διευθετήσιμο από 64K-1984K
    ★ Ethernet που ελέγχει την αυτόματη λειτουργία αναστοιχειοθέτησης, δεν θα συντρίψει
    ★ Τα πλούσια στοιχεία Ethernet προτρέπουν τη λειτουργία, σε πραγματικό χρόνο γρήγορη θέση μεταδόσεων στοιχείων
    ★ Παρέχετε την πρόσβαση φωνής 1-4 στην υποστήριξη για την ταυτότητα επισκεπτών και αντιστρέψτε τις λειτουργίες τιμολόγησης
    ★ Υποστηρίξτε κάθε περιοχή βάζει τη λειτουργία αριθμού
    ★ Λιμένας υποστηρίξεων FXO λιμένων φωνής και λιμένας FXS, λιμένας FXO και πρόγραμμα-ελεγχόμενος ελλιμενισμός διακοπτών, λιμένας FXS και το τηλέφωνο του χρήστη που συνδέεται
     
     
     
    Προδιαγραφή
     

    Οπτική διεπαφή (ενιαία ίνα/διπλή ίνα)
    Μήκος κύματος Ενιαίος τρόπος: 1310nm/1550nm Πολλαπλού τρόπου 850nm/1310nm
    Ίνα πολλαπλού τρόπου, ενιαίος τρόπος
    Διαβιβάστε τη δύναμη 9dBm/-5dBm
    Μήκος μετάδοσης πολλαπλού τρόπου 2 χλμ, ενιαίος τρόπος 40,60,120 χλμ
    Ευαισθησία δεκτών καλύτερο από-36dBm (ΤΖΊΤΖΙΦΑ
    Λάβετε τη δυναμική περιοχή > 27dB
    Συνδετήρας SC/FC/ST
    Τηλεφωνική διεπαφή FXS
    Φυσική διεπαφή RJ11
    Χτυπώντας τάση 75V
    Χτυπώντας συχνότητα 25Hz
    Σύνθετη αντίσταση εισαγωγής δεύτερος-γραμμών 600Ω (από-γάντζος)
    Επιστροφής απώλεια 40dΒ
    Διεπαφή διακοπτών FXO
    Χτυπώντας τάση 35V
    Χτυπώντας συχνότητα 17Hz-50Hz
    Σύνθετη αντίσταση εισαγωγής δεύτερος-γραμμών 600Ω (από-γάντζος)
    Επιστροφής απώλεια 40db
    Ethernet
    Φυσική διεπαφή RJ45, υποστήριξη αυτόματος-MDIX
    Πρωτόκολλο Υποστήριξη IEEE802.3, IEEE802.1Q (VLAN)
    Ποσοστό διεπαφών δικτύων 10 / 100M προσαρμοστικό
    Τρόπος εργασίας διπλός/ημιαμφίδρομος προσαρμοστικός
    Πίνακας διευθύνσεων της MAC Μπορείτε να μάθετε 4096 διευθύνσεις της MAC

     
     
    Εφαρμογή
    Alibaba υψηλό - τηλεφωνικός οπτικός πολυδιαυλωτής ποιοτικών 4-καναλιών

     

    Hd-SDI επαναλήπτης 4 κανάλι + 1 singlemode 1310/1550nm ψηφιακός αναλογικός ομοαξονικός μετατροπέας RJ45

    Hd-SDI επαναλήπτης 4 κανάλι + 1 singlemode 1310/1550nm ψηφιακός αναλογικός ομοαξονικός μετατροπέας RJ45

    Hd-SDI επαναλήπτης 4 κανάλι + 1 singlemode 1310/1550nm ψηφιακός αναλογικός ομοαξονικός μετατροπέας RJ45

    Hd-SDI επαναλήπτης 4 κανάλι + 1 singlemode 1310/1550nm ψηφιακός αναλογικός ομοαξονικός μετατροπέας RJ45

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    hd μετατροπέας SDI

    Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

    Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

    5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

    Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

    διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

    RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

    Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

    Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

    Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

    Θραύστης HD HDMI

    Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

    τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

    4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

    IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.