4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταHD προστάτης κύματος SDI

2 δις κατευθυντικό HD SDI μήκος κύματος προστάτη SM 1490/1550nm κύματος καναλιών

2 δις κατευθυντικό HD SDI μήκος κύματος προστάτη SM 1490/1550nm κύματος καναλιών

    • 2 Channel Bi - Directional HD SDI Surge Protector SM 1490/1550nm Wavelength
    • 2 Channel Bi - Directional HD SDI Surge Protector SM 1490/1550nm Wavelength
    • 2 Channel Bi - Directional HD SDI Surge Protector SM 1490/1550nm Wavelength
    • 2 Channel Bi - Directional HD SDI Surge Protector SM 1490/1550nm Wavelength
    • 2 Channel Bi - Directional HD SDI Surge Protector SM 1490/1550nm Wavelength
  • 2 Channel Bi - Directional HD SDI Surge Protector SM 1490/1550nm Wavelength

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: NEWBRIDGE
    Πιστοποίηση: CE,FCC
    Αριθμό μοντέλου: ND8018D-S20

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pair
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000pair το μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    MOQ: 1 ζεύγος λειτουργία: ενιαίος τρόπος
    ίνα: Ενιαία ίνα Χρονική καθυστέρηση κωδικοποίησης: 50ms
    κανάλι: 8CH μήκος κύματος: 1490/1550nm
    Όνομα Προϊόντος: οπτικός μετατροπέας ινών hd-SDI 8ch

    8Ch βίντεο & 2 αμφίδρομα στοιχεία καναλιών στην ίνα SM 20km τηλεοπτικός μετατροπέας ινών hd SDI

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • 8-CH ομοιοκατευθυνόμενος τηλεοπτικός μετατροπέας hd-SDI
    • Σειρά από 19.4Mb/s σε 1.485Gb/s
    • Υποστηρίξτε όλα τα πρότυπα SMPTE 295M, 143Mb/s - 360Mb/s
    • Υποστηρίξτε (270Mb/s) τα πρότυπα SMPTE 305M (SDTi), SMPTE 310M (19.4Mb/s), SMPTE 344M (540Mb/s), M2S και dvb-ASI
    • Μήκος κύματος παραγωγής 149nm, 1550nm και 16 τύποι των CWDM (ITU-τ G.694.2 υποχωρητικό)
    • εξίσωση καλωδίων 150m αυτόματη, όλο το ποσοστό 1,485 Gb/s κατωτέρω (Belden 1694A)
    • Προαιρετικό σύστημα διαχείρισης δικτύου
    • Οι δείκτες θέσης των οδηγήσεων ελέγχουν τις κρίσιμες παραμέτρους
    • Προαιρετικό σύστημα δικτύων
    • Καυτή ανταλλαγή υποστήριξης
    • Η υποστήριξη αυτόνομη, ράφι 1U τοποθετεί και το ράφι 4U τοποθετεί

    Εφαρμογές

    • Μακρινές τηλεοπτικές τροφές φορτηγών/φορτηγών OB
    • Τροφές καμερών στούντιο ραδιοφωνικής μετάδοσης
    • Μεγάλης απόστασης μεταφορά σημάτων
    • Τηλεοπτικό κανάλι/τηλεδιάσκεψη
    • Συνδετικότητα προβολέων αιθουσών διάλεξης
    • Ιατρική/χειρουργική ραδιοφωνική μετάδοση δωματίων
    • Οικοδόμηση στο calli τηλεδιάσκεψης οικοδόμησης
      Τμηματική εισαγωγή TV BNC
      Πρότυπα σημάτων TV SMPTE 292M, 259M, 297M, 305M, 310M, M2S, dvb-ASI, dvb-SSI και άλλα τηλεπικοινωνίες/ποσοστό Datacom (19.4Mb/s - 1.485Gb/s)
      Κανάλι εισαγωγής 8
      Απώλεια αντανάκλασης >15DB
      Ισορροπία 0150m @ 1,485Gb/s
      Συνδετήρας 75Ω BNC
      Τμηματική παραγωγή TV BNC (EO/OE)
      Κανάλια παραγωγής 8
      Επίπεδο σημάτων 800mV ονομαστικός
      Χρόνος ανόδου/πτώση 200Ps ονομαστικός
      Υπερανυψώστε <10>
      Απώλεια αντανάκλασης > 15dB
      Jitter < 0="">
      Συνδετήρας 75Ω BNC
      Δύναμη και περιβαλλοντικός δείκτης
      Λειτουργούσα θερμοκρασία -45℃~+50℃
      Πίεση 220VAC σε 12VDC/1A
      Δύναμη 12W
      EMI/RFI Μέρος 15 κατηγορία Α, πρότυπα της FCC της ΕΕ EMC
      Μέσος χρόνος χωρίς προβλήματα >100000 ώρες

     

     

    Πληροφορίες διαταγής

    Πρότυπο περιγράψτε Επιχείρηση
    ND8018D-S20 τηλεοπτικός μετατροπέας hd-SDI 8CH 1pair

     

     

     

     

    2 δις κατευθυντικό HD SDI μήκος κύματος προστάτη SM 1490/1550nm κύματος καναλιών

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    hd μετατροπέας SDI

    Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

    Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

    5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

    Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

    διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

    RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

    Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

    Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

    Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

    Θραύστης HD HDMI

    Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

    τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

    4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

    IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.