4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταHD ενισχυτής διανομής SDI

Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

    • HD-SDI optical extender 1chanel  Single Mode Single Fiber Reverse data with 20km
    • HD-SDI optical extender 1chanel  Single Mode Single Fiber Reverse data with 20km
    • HD-SDI optical extender 1chanel  Single Mode Single Fiber Reverse data with 20km
    • HD-SDI optical extender 1chanel  Single Mode Single Fiber Reverse data with 20km
    • HD-SDI optical extender 1chanel  Single Mode Single Fiber Reverse data with 20km
    • HD-SDI optical extender 1chanel  Single Mode Single Fiber Reverse data with 20km
    • HD-SDI optical extender 1chanel  Single Mode Single Fiber Reverse data with 20km
  • HD-SDI optical extender 1chanel  Single Mode Single Fiber Reverse data with 20km

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: NEWBRIDGE
    Πιστοποίηση: FCC,CE
    Αριθμό μοντέλου: ND8010HDL-S20

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pair
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 10000pair το μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Ποσότητα/τύπος: Ενιαίος τρόπος, ενιαία ίνα Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm
    Απόσταση: 20KM Τροφοδοσία: Συνεχές ρεύμα 5-24V
    Μέγεθος: 110x 48 X.25 χιλ. Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C ~ 60°C/32°F ~ 140°F

    Hd-SDI οπτικό διαλυτικό χρώματος 1 καναλιών ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

     

    Ο οπτικός πομποδέκτης hd-SDI Newbridge® ND8010HDL είναι ένας μίνι οπτικός πομποδέκτης τύπων hd-SDI. Είναι μια τέλεια και οικονομική συσκευή μετάδοσης για να διαβιβάσει τον τηλεοπτικό, ενσωματωμένο ήχο hd/hd-SDI και τα στοιχεία RS485 μέσω της οπτικής ίνας.

    Η συσκευή αποστολής σημάτων χρησιμοποιείται όπως στέλνοντας το τέλος, ο δέκτης χρησιμοποιείται ως πλευρά αποδοχής. υποστηρίζει σε SMPTE292M, τα πρότυπα SMPTE259M, καθώς επίσης και (en50083-9) το ψηφιακό σχήμα σημάτων TV dvb-ASI.

     

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα

    ◆ Το βίντεο hd-SDI υποστήριξης 1channel ενσωμάτωσε το ακουστικό σήμα μέσω της ίνας

    ◆ SD, αυτόματος-ανίχνευση HD, υποστηριγμένο ποσοστό μετάδοσης από 270 Mbit/s σε 1.485G bit/s

    ◆ Η απόσταση μετάδοσης είναι από 0km σε 80KM μέσω της πολλαπλού τρόπου ίνας ή της ενιαίας ίνας τρόπου.

    ◆ Υποστηρίξτε SMPTE 259M (1.485Gbps), SMPTE 259M (270Mbps), και dvb-ASI

    ◆ Υποστηρίξτε την έτοιμη προς χρήση λειτουργία

    ◆ Ένδειξη θέσης λειτουργίας από τις οδηγήσεις

     

    Προδιαγραφή

    Πρότυπο ND8010HDL-S20
    Ποσότητα/τύπος Ενιαίος τρόπος, ενιαία ίνα
    Μέγιστη απόσταση 0m20Km (40km/60km προαιρετικά)
    Συνδετήρας FC
    Μήκος κύματος 1310nm/1550nm
    Διαβιβασθείσα δύναμη -10dbm~-3dbm
    Μέγιστη λαμβάνουσα ευαισθησία <-34dbm>
    Τύπος σημάτων SD-SDI) (270Mbps/hd-SDI (1.485Gbps)
    Σχήμα εισαγωγής υποστήριξης SD: 525i @ 59.94Hz, 625i @ 50Hz
    HD: 720p @ 25Hz/29.97Hz/30Hz
    720p @ 50Hz/59.94Hz/60Hz
    1080i @ 50Hz/59.94Hz/60Hz
    1080p @23.98Hz/24Hz/25Hz/29Hz/3 0Hz
    Τηλεοπτικά πρότυπα SMPTE 292M και SMPTE 259M
    ΣΤΟΙΧΕΙΑ comm. μέθοδος Rs-485/ημιαμφίδρομος
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Συνεχές ρεύμα5~24V
    Κατανάλωση ισχύος 3~5 Watt
    Λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C ~ 60°C/32°F ~ 140°F
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -30°C ~ 70°C/-22°F ~158°F
    Σχετική υγρασία 20~90% RH (μη-συμπύκνωση)
    Διάσταση 110x 48 X.25 χιλ./4,33 X 1,89 X 0,98 ίντσες
    Βάρος 220g (Tx και Rx)

     

     

    Διάγραμμα σύνδεσης
    Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km
     
     
    Πληροφορίες διαταγής

     

    Αριθμός μερών Περιγραφή του προϊόντος Μονάδα
    ND8010HDL-Rx Οπτικός-δέκτης hd-SDI PC
    ND8010HDL-Tx Hd-SDI οπτικός-Tranceiver PC

     

     

    Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

    Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

    Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

    Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

    Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

    Hd-SDI οπτικά διαλυτικών χρώματος 1chanel ενιαία αντίστροφα στοιχεία ινών τρόπου ενιαία με 20km

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    hd μετατροπέας SDI

    Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

    Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

    5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

    Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

    διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

    RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

    Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

    Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

    Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

    Θραύστης HD HDMI

    Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

    τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

    4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

    IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER