4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα Προϊόνταμετατροπέας 10 MEDIA 100M

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

καλής ποιότητας Το ράφι τοποθετεί το μετατροπέα μέσων για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Το ράφι τοποθετεί το μετατροπέα μέσων για τις πωλήσεις
Το προϊόν Newbrige είναι πολύ τέλειο, η ποιότητα είναι πολύ σταθερή και καλός, επίσης η υπηρεσία είναι Νο 1

—— 3 ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ INDUSTRIA

Είμαι Online Chat Now

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

Κίνα 10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm προμηθευτής
10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm προμηθευτής 10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm προμηθευτής 10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm προμηθευτής 10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm προμηθευτής 10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: NEWBRIDGE
Πιστοποίηση: FCC,CE
Αριθμό μοντέλου: ND-820sw-20-4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000Pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Διασκεδασμός δύναμης: <2.5W μήκος κύματος: 1310nm
Απόσταση ινών: 20KM Τροφοδοσία: DC/5V, AC/100-240V
Υγρασία αποθήκευσης: 5%~90% Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C~50°C

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

Το κοστούμι του διακόπτη 10/100M IP:
Μετατροπέας μέσων βάση-τ 2*10/100M-FX+4*10/100M
1. ενιαίος τρόπος ινών 10/100M διπλός, 1310nm, λιμένας Sc, 0~20KM
2. Εξωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: DC/5V, AC/100-240V
3. Μόνος τύπος στάσεων

 

 

Προδιαγραφή

Πρότυπα IEEE802.3 (10base-τ), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (γρήγορος-Ethernet), IEEE802.3x (έλεγχος ροής), IEEE802.1q, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d που εκτείνεται - δέντρο
10/100 βάση-τ Καλώδιο κατηγορίας 5/5e/6 STP ή UTP (μέγιστο 100m)
100base-FX 50/125umfiber καλώδιο (5km), καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών 62.5/125um (2km)
9/125um singlemode καλώδιο ινών (20/40/60/80/100km)
Τρόπος μετατροπής/χρόνος καθυστέρησης Αποθήκευσης και μεταβίβασης < 10us="">
Έλεγχος ροής Πλήρης - ντούμπλεξ - έλεγχος ροής, μισή - ντούμπλεξ - πίσω πίεση
Rj-45 λιμένας Αυτόματος-MDI/MDIX
Συνδετήρας ινών Πρότυπα Sc, ST/FC προαιρετικό
Μήκος κύματος 1310nm
Τάση εισαγωγής Συνεχές ρεύμα 5V1A με τον εξωτερικό προσαρμοστή δύναμης
Κατανάλωση ισχύος <2>
MTBF 50.000 ώρες
ΤΖΙΤΖΙΦΑ <1>
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 1K
Μέγεθος απομονωτών 1M
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C~50°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C~70°C
Υγρασία αποθήκευσης μη-5%~90%

 

 

Πληροφορίες διαταγής

Αριθμός μερών Περιγραφή του προϊόντος Μονάδα
ND-820sw-20-4 BPS 4*10M/100M Base-T+2*10/100M - FX, ενιαίος τρόπος, 1310nm, 020KM, Sc 1pc

 

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

10 MEDIA 100M διπλή ίνα τρόπου μετατροπέων ενιαία στον οπτικό μετατροπέα ινών λιμένων Sc Ethernet 1310nm

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

hd μετατροπέας SDI

Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Θραύστης HD HDMI

Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.