4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Το ράφι τοποθετεί το μετατροπέα μέσων για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Το ράφι τοποθετεί το μετατροπέα μέσων για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το προϊόν Newbrige είναι πολύ τέλειο, η ποιότητα είναι πολύ σταθερή και καλός, επίσης η υπηρεσία είναι Νο 1

—— 3 ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ INDUSTRIA

Είμαι Online Chat Now

Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP

(22)
Κίνα Ενιαία ενότητα 10 Gigabit X2 3.5W χαμηλής ισχύος Consumptionor πομποδεκτών ινών SFP οπτική εργοστάσιο

Ενιαία ενότητα 10 Gigabit X2 3.5W χαμηλής ισχύος Consumptionor πομποδεκτών ινών SFP οπτική

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ Ηλεκτρική διεπαφή XAUI: 4 πάροδοι @ 3.125Gbit/s Μη ψυχόμενοι λέιζερ 1310nm DFB και δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ Καυτός ζ-Pluggable Sc-διπλό οπτικό δοχείο MDIO, υποστήριξη DOM Διασκεδασμός δύναμης ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα Μονοκατευθυντικός LC/SC +3.3V πομποδεκτών ινών BiDi SFP ενιαίος τρόπος ενότητας 1.25Gb/s εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός LC/SC +3.3V πομποδεκτών ινών BiDi SFP ενιαίος τρόπος ενότητας 1.25Gb/s

Οπτικοί διά-νεοφώτιστοι πομποδεκτών ndpp-10g-B40 10Gb/s BiDi το τμηματικό ηλεκτρικό ρεύμα στοιχείων 10Gb/s με το οπτικό σήμα 10Gb/s. Συμμορφώνεται με την πολλών πηγών προδιαγραφή του (MSA) συμφωνίας SFP+, ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα μονοκατευθυντικός LC/SC πομποδεκτών 1.25Gb/s BiDi SFP συνδετήρας RoHS ενότητας υποχωρητικό εργοστάσιο

μονοκατευθυντικός LC/SC πομποδεκτών 1.25Gb/s BiDi SFP συνδετήρας RoHS ενότητας υποχωρητικό

Ndfp-Γερμανία-B20 η υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικός πομποδέκτης 1.25G BiDi SFP συμμορφώνεται με τη μικρή συμφωνία το (MSA) πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable. Παρέχει τις ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών μέσ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα Διπλή ενότητα 850/900nm 40Gb/s Bidi QSFP+ πομποδεκτών οπτικών ινών LC 3,5 Watt εργοστάσιο

Διπλή ενότητα 850/900nm 40Gb/s Bidi QSFP+ πομποδεκτών οπτικών ινών LC 3,5 Watt

Το ndqp-40g-sr-BD είναι ένας οπτικός πομποδέκτης συσκευασίας τέσσερις-καναλιών QSFP+ για 40 εφαρμογές Gigabit Ethernet. Πολλαπλασιάζει εσωτερικά μια διεπαφή XLPPI 4x10G σε δύο ηλεκτρικά κανάλια 20Gb/s, που διαβ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα Καυτή Pluggable ενότητα 103Gb/S MPO 850nm VCSEL/PIN πομποδεκτών ινών CFP πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

Καυτή Pluggable ενότητα 103Gb/S MPO 850nm VCSEL/PIN πομποδεκτών ινών CFP πολλαπλού τρόπου

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Λειτουργήστε σε 10.3125Gbps ανά κανάλι Mpo-12 δοχεία Μέχρι 100m άνω των OM3, 150m άνω των OM4 συσκευή αποστολής σημάτων σειράς 850mm VCSEL και δέκτης σειράς ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ Υποχωρητικός με ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα QSFP+ η διπλή LC 40Gb/S 850nm 0~ 70°C πομποδεκτών SFP θερμοκρασία ενότητας χτύπησε εργοστάσιο

QSFP+ η διπλή LC 40Gb/S 850nm 0~ 70°C πομποδεκτών SFP θερμοκρασία ενότητας χτύπησε

Ο οπτικός πομποδέκτης ndqp-40g-SR4 40G QSFP+ σχεδιάζεται σύμφωνα με την πολλών πηγών συμφωνία το (MSA) QSFP και υποχωρητικός με 40GBASE-SR4 των IEEE P802.3ba προτύπων. Υποστηρίζει την προσιτότητα 100m στην ίνα ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα Συσκευή αποστολής σημάτων πομποδεκτών 850nm VCSEL οπτικών ινών SFP28 25G SFP για το διά ράφι Connectione εργοστάσιο

Συσκευή αποστολής σημάτων πομποδεκτών 850nm VCSEL οπτικών ινών SFP28 25G SFP για το διά ράφι Connectione

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: ² μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 28.05Gb/s ² καυτός-Pluggable ² διπλός συνδετήρας LC συσκευή αποστολής σημάτων ² 850nm VCSEL, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ ² μέχρι 100m σε OM4 MMF, 70m σ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα 850nm ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος τρόπου 3.3V ενότητας 1.25G/2.125Gbps πομποδεκτών SFP εργοστάσιο

850nm ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος τρόπου 3.3V ενότητας 1.25G/2.125Gbps πομποδεκτών SFP

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Μέχρι τα στοιχεία 2.125Gbps - συνδέσεις 550m με 50/125µm 2000MHz MMF λέιζερ 850nm VCSEL Ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου DDM Διπλός συνδετήρας LC Καυτός-pluggable ίχνος SFP ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα Μακριά ζωή υπηρεσιών συνδετήρων ινών ενότητας 1.25Gbps SC/FC/ST πομποδεκτών CWDM SFP εργοστάσιο

Μακριά ζωή υπηρεσιών συνδετήρων ινών ενότητας 1.25Gbps SC/FC/ST πομποδεκτών CWDM SFP

1. Επισκόπηση Το Newbridge® το NDSFPCWGEXXB24/I είναι ένας μικρός πομποδέκτης του (SFP) τύπου pluggable συμβατός με τη συμφωνία το (MSA) πολυ-πρόσβασης. Είναι κατάλληλο για τις single-mode επικοινωνίες του ... Read More
2018-09-27 11:20:09
Κίνα ενότητα καυτό Pluggable διπλό LC +3.3V 1310nm DFB/PIN πομποδεκτών 10Gb/s XFP SFP εργοστάσιο

ενότητα καυτό Pluggable διπλό LC +3.3V 1310nm DFB/PIN πομποδεκτών 10Gb/s XFP SFP

Η ndxp-10g-LR διά-που μετατρέπει το τμηματικό ηλεκτρικό ρεύμα στοιχείων 10Gb/s με το οπτικό σήμα 10Gb/s, συμμορφώνεται με την τρέχουσα προδιαγραφή του (MSA) συμφωνίας XFP πολλών πηγών, 10GBASE-LR/LW ανά IEEE ... Read More
2018-09-27 11:20:08
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
hd μετατροπέας SDI

Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Θραύστης HD HDMI

Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.