4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΛειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP

1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

    • 1.25G SFP Transceiver Module , Optical Transceiver Module Dual Fiber 1310nm for 10KM
    • 1.25G SFP Transceiver Module , Optical Transceiver Module Dual Fiber 1310nm for 10KM
    • 1.25G SFP Transceiver Module , Optical Transceiver Module Dual Fiber 1310nm for 10KM
    • 1.25G SFP Transceiver Module , Optical Transceiver Module Dual Fiber 1310nm for 10KM
    • 1.25G SFP Transceiver Module , Optical Transceiver Module Dual Fiber 1310nm for 10KM
    • 1.25G SFP Transceiver Module , Optical Transceiver Module Dual Fiber 1310nm for 10KM
    • 1.25G SFP Transceiver Module , Optical Transceiver Module Dual Fiber 1310nm for 10KM
  • 1.25G SFP Transceiver Module , Optical Transceiver Module Dual Fiber 1310nm for 10KM

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: NEWBRIDGE
    Πιστοποίηση: FCC,CE
    Αριθμό μοντέλου: ND-10sfp-LH

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: Σύμφωνα με τα διαφορετικά προϊόντα, η μηνιαία παραγωγή είναι διαφορετική
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: 1.25G οπτική ενότητα ταχύτητα δεδομένων: 1.25 g
    Τύπος: ενιαίος τρόπος Απόσταση: 550m, 2km, 20km, 40km, 80km
    μήκος κύματος: 850nm, 1310nm, 1550nm Τύπος Fiber: Διπλή ίνα

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

    ●Supports ποσοστά δυαδικών ψηφίων 1.25Gb/s

    ●Duplex συνδετήρας LC

    ●Hot pluggable

    συσκευή αποστολής σημάτων ●1550nm DFB, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

    ●Applicable για τη σύνδεση 80km SMF

    ●Digital διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου

    ●Low EMI και άριστη προστασία ESD

    ●Compliant με το SFP MSA και sff-8472

    ●+3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

    ●Operating θερμοκρασία περίπτωσης:

    Εμπορικός: -20 έως 75 °C

    Βιομηχανικός: - 40 έως 85 °C

     

    Εφαρμογές

    ●Gigabit Ethernet 1000base-ZX

    ●SONET/SDH

    ●Other οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

    Περιγραφές προϊόντων

    Οι πομποδέκτες ZBC3220 είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό 1250Mbps και την απόσταση μετάδοσης 80km με SMF. Αυτός ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DFB, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ. Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με την πολλών πηγών συμφωνία το (MSA) και sff-8472 SFP. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.

     

    Λειτουργικό διάγραμμα

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

     

    Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

    Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Max. Μονάδα Σημείωση
    Τάση ανεφοδιασμού Vcc -0.5 4.0 Β  
    Θερμοκρασία αποθήκευσης TS -40 85 °C  
    Σχετική υγρασία RH 0 85 %  

     

    Σημείωση: Η πίεση παραπάνω από τις μέγιστες απόλυτες εκτιμήσεις μπορεί να προκαλέσει τη μόνιμη ζημία στον πομποδέκτη.

     

    Γενικά λειτουργούντα χαρακτηριστικά

    Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Max. Μονάδα Σημείωση
    Ποσοστό στοιχείων Ο ΔΡ   1.25   Gb/s  
    Τάση ανεφοδιασμού Vcc 3.13 3.3 3.47 Β  
    Ρεύμα ανεφοδιασμού Icc5     220 μΑ  
    Λειτουργούντα Temp περίπτωσης. TC 0   70 °C  
    Tj -40   85  

     

     

    Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά (ΚΟΡΥΦΗ (Γ) = -20 έως 75 ℃, ΤΟΠ =-40 (I) στο Β 85 ℃, VCC = 3,13 έως 3,47)

    Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Max. Μονάδα Σημείωση
    Συσκευή αποστολής σημάτων
    Διαφορική ταλάντευση εισαγωγής στοιχείων VIN, PP 300   1600 mVpp 1
    Το Tx θέτει εκτός λειτουργίας το τάση-μέγιστο σημείο εισαγωγής VIH 2   Vcc Β  
    Το Tx θέτει εκτός λειτουργίας το τάση-χαμηλότατο σημείο εισαγωγής VIL 0   0,8
    Παραγωγή ελαττωμάτων Tx τάση-υψηλή VOH Vcc-0,5   Vcc+0.3 Β 2
    Παραγωγή ελαττωμάτων Tx τάση-χαμηλή Ένταση 0   0,5
    Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής Zin   100   Ω  
    Δέκτης
    Διαφορική ταλάντευση παραγωγής στοιχείων Vout, PP 500   1000 mVpp 3
    Διαφορική σύνθετη αντίσταση παραγωγής ZOUT 90   110 Ω  
    Los που βεβαιώνεται VLOS_F Vcc-0,5   Vcc+0.3 Β 2
    Los de-που βεβαιώνεται VLOS_N 0   +0.8

     

    Σημειώσεις:

    Είναι εσωτερικά εναλλασσόμενο ρεύμα που συνδέεται με τη διαφορική λήξη 100Ω μέσα στην ενότητα.

    2. Το ελάττωμα και Rx Los Tx είναι ανοικτά αποτελέσματα συλλεκτών, τα οποία πρέπει να σηκωθούν με 4.7k στους αντιστάτες 10kΩ στον πίνακα οικοδεσποτών. Σηκώστε την τάση μεταξύ 2.0V και Vcc+0.3V.

    3. RD+/- τα αποτελέσματα είναι εσωτερικά εναλλασσόμενο ρεύμα που συνδέεται, και πρέπει να ολοκληρωθούν με 100Ω (διαφορικό) στο χρήστη SERDES.

     

     

    Οπτικά χαρακτηριστικά (ΚΟΡΥΦΗ (Γ) = -20 έως 75 ℃, ΤΟΠ =-40 (I) στο Β 85 ℃, VCC = 3,13 έως 3,47)

    Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Max. Μονάδα Σημείωση
    Συσκευή αποστολής σημάτων
    Λειτουργούν μήκος κύματος λ 1530 1550 1570 NM  
    Ave. δύναμη παραγωγής (που επιτρέπεται) ΣΤΡΩΣΤΕ 0   +5 dBm 1
    Αναλογία εξάλειψης ER 8.2     DB 1
    Φασματικό πλάτος RMS Δλ     1 NM  
    Χρόνος ανόδου/πτώση (20%~80%) Tr/Tf     0,28 NS 2
    Συνολικό Jitter TJ     56.5 CP 2
    Οπτικό μάτι παραγωγής ITU-τ G.957 υποχωρητικό
    Δέκτης
    Λειτουργούν μήκος κύματος λ 1270   1610 NM  
    Ευαισθησία δεκτών (ER=4.5) PSEN1     -25 dBm 3
    Λεπτό υπερφόρτωσης PMAX     -3 dBm 3
    Το Los βεβαιώνει PA -35     dBm  
    Το Los de-βεβαιώνει Pd     -27 dBm  
    Υστέρηση Los Pd-PA 0,5   5 DB  

     

    Σημειώσεις:

    Σημείωση 1) Μετρημένος σε 1250 Mb/s με σχέδιο δοκιμής PRBS 223–1 NRZ.

    Σημείωση 2) Unfiltered, μετρημένος με ένα PRBS 2 σχέδιο @1250Mbps δοκιμής23-1

    Σημείωση 3) Μετρημένος σε 1250 Mb/s με σχέδιο δοκιμής PRBS 223–1 NRZ για τα ΤΖΊΤΖΙΦΑ < 1x10="">-10

     

     

     

    Καρφίτσα Defintion και λειτουργίες

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

     

     

     

     

     

     

    Καρφίτσα Σύμβολο Όνομα/περιγραφή Σημειώσεις
    1 VeeT Έδαφος Tx  
    2 Ελάττωμα Tx Ένδειξη ελαττωμάτων Tx, ανοικτή παραγωγή συλλεκτών, ενεργό «Χ» 1
    3 Το Tx θέτει εκτός λειτουργίας Η εισαγωγή LVTTL, εσωτερική σηκώνει, Tx που τίθεται εκτός λειτουργίας «στο Χ» 2
    4 Νεαρός δικυκλιστής-DEF2 2 στοιχεία τμηματικών διεπαφών καλωδίων εισόδου-εξόδου (SDA) 3
    5 Νεαρός δικυκλιστής-DEF1 εισαγωγή ρολογιών τμηματικών διεπαφών 2 καλωδίων (SCL) 3
    6 Νεαρός δικυκλιστής-DEF0 Πρότυπη παρούσα ένδειξη 3
    7 Ποσοστό επίλεκτο Καμία σύνδεση  
    8 Los Απώλεια Rx σήματος, ανοικτή παραγωγή συλλεκτών, ενεργό «Χ» 4
    9 Στρέψτε Έδαφος Rx  
    10 Στρέψτε Έδαφος Rx  
    11 Στρέψτε Έδαφος Rx  
    12 RD- Αντίστροφα λαμβανόμενα στοιχεία έξω 5
    13 RD+ Λαμβανόμενα στοιχεία έξω 5
    14 Στρέψτε Έδαφος Rx  
    15 VccR Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Rx  
    16 VccT Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Tx  
    17 VeeT Έδαφος Tx  
    18 TD+ Διαβιβάστε τα στοιχεία μέσα 6
    19 Το TD Αντίστροφος διαβιβάστε τα στοιχεία μέσα 6
    20 VeeT Έδαφος Tx  

     

    Σημειώσεις:

    1.When υψηλό, αυτή η παραγωγή δείχνει ένα ελάττωμα λέιζερ κάποιου είδους. Χαμηλός δείχνει την κανονική λειτουργία. Και πρέπει να σηκωθεί με 4,7 – αντιστάτης 10KΩ στον πίνακα οικοδεσποτών.

    2. TX θέτει εκτός λειτουργίας είναι μια εισαγωγή που χρησιμοποιείται για να διακόψει την οπτική παραγωγή συσκευών αποστολής σημάτων. Σηκώνεται μέσα στην ενότητα με 4,7 – αντιστάτης 10KΩ. Τα κράτη του είναι:

    Χαμηλός (0 – 0.8V): Συσκευή αποστολής σημάτων επάνω (>0.8, < 2="">

    Υψηλός (2.0V~Vcc+0.3V): Η συσκευή αποστολής σημάτων καθιστούσε ανίκανος ανοικτό: Άτομα με ειδικές ανάγκες συσκευών αποστολής σημάτων

    3. Νεαρός δικυκλιστής-Def 0,1,2. Αυτές είναι οι καρφίτσες καθορισμού ενότητας. Πρέπει να σηκωθούν με ένα 4.7K – αντιστάτης 10KΩ στον πίνακα οικοδεσποτών. Σηκώστε την τάση θα είναι μεταξύ 2.0V~Vcc+0.3V.

    Νεαρός δικυκλιστής-Def 0 έχει στηριχτεί από την ενότητα για να δείξει ότι η ενότητα είναι παρούσα

    Νεαρός δικυκλιστής-Def 1 είναι η γραμμή ρολογιών τμηματικής διεπαφής δύο καλωδίων για την τμηματική ταυτότητα

    Νεαρός δικυκλιστής-Def 2 είναι η γραμμή στοιχείων τμηματικής διεπαφής δύο καλωδίων για την τμηματική ταυτότητα

    4.When υψηλό, αυτή η παραγωγή δείχνει την απώλεια σήματος το (LOS). Χαμηλός δείχνει την κανονική λειτουργία.

    5.RD+/-: Αυτά είναι τα διαφορικά αποτελέσματα δεκτών. Είναι συνδεμένες εναλλασσόμενο ρεύμα διαφορικές γραμμές 100Ω που πρέπει να ολοκληρωθούν με 100Ω (διαφορικό) στο χρήστη SERDES. Η σύζευξη εναλλασσόμενου ρεύματος γίνεται μέσα στην ενότητα και έτσι δεν απαιτείται στον πίνακα οικοδεσποτών.

    6.TD+/-: Αυτές είναι οι διαφορικές εισαγωγές συσκευών αποστολής σημάτων. Είναι ρεύμα-συνδεμένες, διαφορικές γραμμές με τη διαφορική λήξη 100Ω μέσα στην ενότητα. Η σύζευξη εναλλασσόμενου ρεύματος γίνεται μέσα στην ενότητα και έτσι δεν απαιτείται στον πίνακα οικοδεσποτών.

     

    Τμήμα EEPROM

     

    Ο οπτικός πομποδέκτης περιέχει ένα EEPROM. Παρέχει την πρόσβαση στις περίπλοκες πληροφορίες προσδιορισμού που περιγράφουν τις ικανότητες του πομποδέκτη, τις τυποποιημένες διεπαφές, τον κατασκευαστή, και άλλες πληροφορίες. Η τμηματική διεπαφή χρησιμοποιεί το τμηματικό CMOS EEPROM πρωτόκολλο 2 καλωδίων που καθορίζεται για την οικογένεια ATMEL AT24C01A/02/04 των συστατικών. Όταν το τμηματικό πρωτόκολλο ενεργοποιείται, ο οικοδεσπότης παράγει το τμηματικό σήμα ρολογιών (SCL, νεαρός δικυκλιστής Def 1). Τα θετικά στοιχεία ρολογιών ακρών σε εκείνα τα τμήματα του EEPROM που δεν είναι να γράψουν - προστατευμένος μέσα στον πομποδέκτη SFP. Τα αρνητικά στοιχεία ρολογιών ακρών από τον πομποδέκτη SFP. Το τμηματικό σήμα στοιχείων (SDA, νεαρός δικυκλιστής Def 2) είναι για την τμηματική μεταφορά δεδομένων. Ο οικοδεσπότης χρησιμοποιεί SDA από κοινού με SCL για να χαρακτηρίσει την έναρξη και το τέλος της τμηματικής ενεργοποίησης πρωτοκόλλου. Οι μνήμες οργανώνονται ως σειρά οκτάμπιτων λέξεων στοιχείων που μπορούν να εξεταστούν χωριστά ή διαδοχικά.

    Ο πομποδέκτης παρέχει τις διαγνωστικές πληροφορίες για τους παρόντες λειτουργούντες όρους. Ο πομποδέκτης παράγει αυτό το διαγνωστικό στοιχείο από την ψηφιακή αναλογική μεταλλαγή των εσωτερικών αναλογικών σημάτων. Το στοιχείο κατώτατων ορίων βαθμολόγησης και συναγερμών/προειδοποίησης γράφεται κατά τη διάρκεια της κατασκευής συσκευών. Ο λαμβανόμενος έλεγχος δύναμης, διεβίβασε τον έλεγχο δύναμης, προκατειλημμένος τρέχων έλεγχος, ο έλεγχος και ο έλεγχος θερμοκρασίας όλοι τάσης ανεφοδιασμού εφαρμόζονται. Τα διαγνωστικά στοιχεία είναι ακατέργαστες τιμές A/D και πρέπει να μετατραπούν στις μονάδες πραγματικών κόσμων που χρησιμοποιούν τις σταθερές βαθμολόγησης που αποθηκεύονται στις θέσεις EEPROM 56 – 95 στην τμηματική διεύθυνση A2h λεωφορείων καλωδίων. Ο ψηφιακός, διαγνωστικός μνήμης τομέας στοιχείων χαρτών ειδικός ορίζει ως επόμενος:

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

     

    διεύθυνση LOLOOOOx (AOh) διεύθυνση LOLOOOLx 2 καλωδίων 2 καλωδίων (A2h)

     

    Ψηφιακές διαγνωστικές προδιαγραφές

     

    Οι πομποδέκτες μπορούν να χρησιμοποιηθούν στα συστήματα οικοδεσποτών που απαιτούν είτε τα εσωτερικά είτε εξωτερικά βαθμολογημένα ψηφιακά διαγνωστικά.

     

    Παράμετρος Σύμβολο Μονάδες Ελάχιστος. Max. Ακρίβεια Σημείωση
    Θερμοκρασία πομποδεκτών DTemp-ε ºC -45 +90 ±5ºC 2
    Τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών DVoltage Β 3.0 3.6 ±3%  
    Προκατειλημμένο ρεύμα συσκευών αποστολής σημάτων DBias μΑ 2 80 ±10% 3
    Δύναμη παραγωγής συσκευών αποστολής σημάτων DTx-δύναμη dBm -20 -13 ±3dB  
    Μέση δύναμη εισαγωγής δεκτών DRx-δύναμη dBm -31 0 ±3dB  

     

    Σημειώσεις:

    1.Support εσωτερική εξωτερική βαθμολόγηση

    2.When που λειτουργεί temp.=0~70 ºC, η σειρά θα είναι min=-5, Max=+75.

    3. Η ακρίβεια του προκατειλημμένου ρεύματος Tx είναι 10% του πραγματικού ρεύματος από τον οδηγό λέιζερ στο λέιζερ

     

     

    Χαρακτηριστικό κύκλωμα διεπαφών

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

     

    Συνιστώμενο σχέδιο τρυπών σχεδιαγράμματος πινάκων

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

     

    Διαστάσεις συσκευασίας

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

     

     

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

    1.25G ενότητα πομποδεκτών SFP, οπτική διπλή ίνα 1310nm ενότητας πομποδεκτών για 10KM

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    hd μετατροπέας SDI

    Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

    Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

    5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

    Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

    διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

    RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

    Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

    Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

    Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

    Θραύστης HD HDMI

    Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

    τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

    4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

    IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.