4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΛειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP

Μονοκατευθυντικός LC/SC +3.3V πομποδεκτών ινών BiDi SFP ενιαίος τρόπος ενότητας 1.25Gb/s

Μονοκατευθυντικός LC/SC +3.3V πομποδεκτών ινών BiDi SFP ενιαίος τρόπος ενότητας 1.25Gb/s

BiDi SFP Fiber Transceiver Module 1.25Gb/s Simplex LC/SC +3.3V Single Mode

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: NEWBRIDGE
Πιστοποίηση: FCC,CE
Αριθμό μοντέλου: Ndfp-Γερμανία-B20

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: Σύμφωνα με τα διαφορετικά προϊόντα, η μηνιαία παραγωγή είναι διαφορετική
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
ίνα: Ενιαία ίνα Τύπος συσκευών: οπτική ενότητα SFP
ταχύτητα δεδομένων: 1.25 g Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C σε 70°C
Τροφοδοσία: +3.3V Χαμηλής ισχύος consumptionor: <1>

 

Οπτικοί διά-νεοφώτιστοι πομποδεκτών ndpp-10g-B40 10Gb/s BiDi το τμηματικό ηλεκτρικό ρεύμα στοιχείων 10Gb/s με το οπτικό σήμα 10Gb/s. Συμμορφώνεται με την πολλών πηγών προδιαγραφή του (MSA) συμφωνίας SFP+, 10GBASE Ethernet, SONET Oc-192/SDH και το κανάλι 1200-sm-ll-λ ινών 10G. Παρέχει τις ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών μέσω μιας τμηματικής διεπαφής 2 καλωδίων όπως διευκρινίζεται σε sff-8472. Χαρακτηρίζει το καυτό βούλωμα, την εύκολη αναβάθμιση και τη χαμηλή εκπομπή της EMI. Υποστηρίζει το οπτικό μήκος συνδέσεων 40km σε μια ενιαία ίνα τρόπου πυρήνων ενιαία.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

² υποστηρίξεις 9.95Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s

² καυτός-pluggable

² ενιαίο LC για την αμφίδρομη μετάδοση

Σύνδεση ² SMF επάνω με 40km

² χτισμένο το 1270 /1330 WDM φίλτρο

² μη ψυχόμενο λέιζερ 1270nm ή 1330nm CWDM DFB

² κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

² ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

² παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: +3.3V

² κατανάλωση ισχύος<1>

² εμπορική σειρά θερμοκρασίας: 0~ 70°C

² βιομηχανική σειρά θερμοκρασίας: -40~ +85°C (προαιρετικό)

² η πολύ χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD

² RoHS υποχωρητικό

 

Εφαρμογές:

² 10GBASE Ethernet

² SONET OC-192/SDH

κανάλι ινών ² 10G

Διαταγή των πληροφοριών:

Αριθμός μερών Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος Λέιζερ Ίνα DDM Συνδετήρας
Ndpp-10g-b40-23 10Gb/s 40km TX1270nm/RX1330nm DFB/PIN SM Ναι Μονοκατευθυντικό LC
Ndpp-10g-b40-32 10Gb/s 40km TX1330nm/RX1270nm DFB/PIN SM Ναι Μονοκατευθυντικό LC
Ndpp-10g-b40-23-Sc 10Gb/s 40km TX1270nm/RX1330nm DFB/PIN SM Ναι Μονοκατευθυντικό Sc
Ndpp-10g-b40-32-Sc 10Gb/s 40km TX1330nm/RX1270nm DFB/PIN SM Ναι Μονοκατευθυντικό Sc

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
hd μετατροπέας SDI

Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Θραύστης HD HDMI

Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER