4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα Προϊόνταμετατροπέας 10 100 MEDIA 1000M

ενιαίος μετατροπέας ινών Ethernet τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M

ενιαίος μετατροπέας ινών Ethernet τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M

    • 10 100 1000M Media Converter Single Mode Ethernet fiber converter
    • 10 100 1000M Media Converter Single Mode Ethernet fiber converter
    • 10 100 1000M Media Converter Single Mode Ethernet fiber converter
    • 10 100 1000M Media Converter Single Mode Ethernet fiber converter
    • 10 100 1000M Media Converter Single Mode Ethernet fiber converter
  • 10 100 1000M Media Converter Single Mode Ethernet fiber converter

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: NEWBRIDGE
    Πιστοποίηση: FCC,CE
    Αριθμό μοντέλου: ND-920sw-bidi-8

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pair
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: Σύμφωνα με τα διαφορετικά προϊόντα, η μηνιαία παραγωγή είναι διαφορετική
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θύρα: SC, fc, st Ποσοστό ινών: 10/100/1000M
    Πιστοποιητικό: CE, FCC Τροφοδοσία: DC/5V, AC/100-240V
    ίνα: Ενιαία SM: ενιαίος τρόπος

    ενιαίος μετατροπέας ινών Ethernet τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M με το διακόπτη 8 λιμένων

     

    Ο μετατροπέας μέσων ινών, ή ο μετατροπέας ινών, μετατροπέας μέσων, ή ο μετατροπέας ινών Ethernet, σχεδιάζονται για να επεκτείνουν το όριο χαλκού 100 μέτρων και παίρνουν Ethernet συνδεμένο με 120km ανώτατο στο μετατροπέα μέσων ινών οπτικών ινών είναι μια απλή συσκευή δικτύωσης που συνδέει δύο ανόμοιους τύπους μέσων όπως στριμμένες το χαλκός ζευγάρι και οι οπτικές ίνες

     

     

    Ferture

    1. Τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει το (WDM), Tx και Rx σε 1 ίνα
    2. 1000base-FX ΊΝΑ στη μετατροπή Ethernet ΧΑΛΚΟΎ 10/100base-τ
    έξοχη μετάδοση πακέτων 3. στοιχείων 1600byte
    4. Πλήρης - ντούμπλεξ - έλεγχος ροής, μισή - ντούμπλεξ - πίσω πίεση
    5. Πέρασμα ελαττωμάτων συνδέσεων μέσω του (LFPT)
    6. Πλήρες τοποθετημένο LEDs για να δείξει τη θέση δύναμης και δικτύων

     

     

    προδιαγραφή

    - Το κοστούμι του διακόπτη 10/100/1000M IP:
    -1X8 10/100/1000M διακόπτης IP (α) &
    μετατροπέας μέσων -1X1 10/100/1000M (B)
    1. ενιαίος τρόπος ινών 10/100/1000M ενιαίος, 1310TX/1550RX,
    Λιμένας Sc, 0~20KM
    2. Εξωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: DC/5V, AC/100-240V
    3. Μόνος τύπος στάσεων

     

     

    πληροφορίες διαταγής

     

    Αριθμός μερών Περιγραφή του προϊόντος Μονάδα
    ND-920sw-bidi-8 BPS λιμένων ινών connector+8*10/100M RJ45 1*10M/100/1000M, ενιαίος τρόπος, Tx1550nm/Rx1310nm, 020KM, Sc 1
    ND-920sw-BIDI BPS λιμένων ινών connector+1*10/100M RJ45 1*10M/100/1000M, ενιαίος τρόπος, Tx1310nm/Rx1550nm, 020KM, Sc 1

     

     

    ενιαίος μετατροπέας ινών Ethernet τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M

    ενιαίος μετατροπέας ινών Ethernet τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M

     

    ενιαίος μετατροπέας ινών Ethernet τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M

    ενιαίος μετατροπέας ινών Ethernet τρόπου μετατροπέων 10 100 MEDIA 1000M

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    hd μετατροπέας SDI

    Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

    Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

    5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

    Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

    διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

    RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

    Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

    Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

    Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

    Θραύστης HD HDMI

    Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

    τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

    4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

    IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved.