4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔέκτης συσκευών αποστολής σημάτων HD TVI/CVI/AHD

Δέκτης συσκευών αποστολής σημάτων HD TVI/CVI/AHD, 1310nm 1080P 20km τηλεοπτικός πομποδέκτης BNC

Δέκτης συσκευών αποστολής σημάτων HD TVI/CVI/AHD, 1310nm 1080P 20km τηλεοπτικός πομποδέκτης BNC

HD TVI / CVI / AHD Transmitter Receiver , 1310nm 1080P 20km BNC Video Transceiver

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: NEWBRIDGE
Πιστοποίηση: FCC,CE
Αριθμό μοντέλου: ND-ac2v1d-S20

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: Σύμφωνα με τα διαφορετικά προϊόντα, η μηνιαία παραγωγή είναι διαφορετική
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Απόσταση: 20KM Υγρασία: 10%~90% RH
Λιμένας ινών: FC θερμοκρασία: -40ºC ~75ºC
Δύναμη: Συνεχές ρεύμα 5V 2A Connector: BNC

δέκτης συσκευών αποστολής σημάτων 1310nm&1550nm 1080P 20KM 4CH HD TVI/CVI/AHD

 

Wavelength1310nm&1550nmOutput δύναμη-8~3dBmOptic fiber50 125u πολλαπλού τρόπου, 62 5 125u πολλαπλού τρόπου, ενιαίο modeRx 9 125u

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

CVI/TVI/AHD στην ίνα ο μετατροπέας μπορεί ταυτόχρονα να διαβιβάσει 1-16 κανάλια CVI/TVI/AHD άνω των μιας πολλαπλού τρόπου ή single-mode οπτικής ίνας. Οι ηλεκτρονικές και οπτικές ρυθμίσεις δεν απαιτούνται ποτέ. Οι δείκτες των οδηγήσεων παρέχονται για αμέσως τη θέση συστημάτων παρακολούθησης. Οι συσκευές είναι διαθέσιμες για είτε την αυτόνομη είτε εγκατάσταση ράφι-υποστηριγμάτων, η οποία είναι κατάλληλη για το διαφορετικό εργασιακό περιβάλλον. Συμβατό with720P/1280H/25f, 720P/1280H/30f, 720P/1280H/50f, 720P/1280H/60f. Χωρίς απώλειες μη-συμπίεση πραγματική - χρονική μετάδοση.

 

 

SpecificationOpitcal:

Μήκος κύματος 1310nm&1550nm
Δύναμη παραγωγής -8~3dBm
Οπτική ίνα 50/125u πολλαπλού τρόπου, 62.5/125u πολλαπλού τρόπου, ενιαίος τρόπος 9/125u
Ευαισθησία Rx -25dBm
Οπτικός συνδετήρας FC, ST, SC (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ)
Απόσταση 0~550M (ΚΚ)/0~20KM (SM)

Βίντεο:

Αριθμός καναλιών 1/2/4/8/16
Εισόδου-εξόδου σύνθετη αντίσταση BNC 75Ω (ανισορροπία)
Τυποποιημένη τηλεοπτική εισόδου-εξόδου τάση 1.0Vp-π
Τηλεοπτικό εύρος ζώνης 45MHz
Εύρος ζώνης δειγματοληψίας 10bit
Συχνότητα δειγματοληψίας 108MHz
Χρόνος ανόδου και πτώσης <0>
Οπτικό σήμα εγγενές Jitter <0>
Διαφορικό κέρδος <>
Διαφορική φάση <>
Συνδετήρας BNC

Άλλος

Δύναμη DC5V 2A
Κατανάλωση ισχύος ≤6W
Θερμοκρασία -40ºC ~75ºC
Υγρασία 10%~90% RH
Βάρος μονάδων 1.45KG (ζευγάρι)
Διάσταση 183mm×154mm×30mm
Εγκατάσταση Ο τοίχος τοποθετεί
MTBF ≥ 100000Hours

 

 

Διάγραμμα σύνδεσης

Δέκτης συσκευών αποστολής σημάτων HD TVI/CVI/AHD, 1310nm 1080P 20km τηλεοπτικός πομποδέκτης BNC

 

 

Πληροφορίες διαταγής

Αριθμός μερών Περιγραφή του προϊόντος Μονάδα
ND-ac2v1d-S20 στοιχεία 2ch video+1chreturn, 20KM, FCinterface PC

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
hd μετατροπέας SDI

Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Θραύστης HD HDMI

Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER