4A Β που χτίζει την περιοχή Shenzhen, Κίνα, 518126 Gushu Xixiang Baoan βιομηχανικών πάρκων Zhuao
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔέκτης συσκευών αποστολής σημάτων HD TVI/CVI/AHD

δέκτης συσκευών αποστολής σημάτων 1080P HD TVI/CVI/AHD, οπτική ίνα στον ψηφιακό τηλεοπτικό μετατροπέα BNC

δέκτης συσκευών αποστολής σημάτων 1080P HD TVI/CVI/AHD, οπτική ίνα στον ψηφιακό τηλεοπτικό μετατροπέα BNC

1080P HD TVI / CVI / AHD Transmitter Receiver , Fiber Optic To BNC Digital Video Converter

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: NEWBRIDGE
Πιστοποίηση: CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: ND-atv8v1d-s20-1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: η συσκευασία μπορεί να γίνει από του πελάτη ζητούμενου, συνήθως χρησιμοποιημένος στο χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Σύμφωνα με το quantiy και εφοδιασμός, 3-4 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: Σύμφωνα με τα διαφορετικά προϊόντα, η μηνιαία παραγωγή είναι διαφορετική
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
ίνα: Single-mode δείκτες: ΕΠΙΛΕΞΤΕ, PWR, ΣΤΟΙΧΕΊΑ, ΒΊΝΤΕΟ
Εύρος ζώνης δειγματοληψίας: 10 μπιτ μέγιστη απόσταση μετάδοσης: 20KM
Τηλεοπτική φυσική διεπαφή: BNC Τηλεοπτικό εύρος ζώνης: 50MHz

δέκτης συσκευών αποστολής σημάτων 1080P HD TVI/CVI/AHD, οπτική ίνα στον ψηφιακό τηλεοπτικό μετατροπέα BNC
 
Περιγραφή προϊόντων

 

Ο οπτικός πολυδιαυλωτής είναι γενικά με το φορέα λειτουργίας τηλεπικοινωνιών και κατάλληλος στην επιχείρηση για το χειριστή, την κυβέρνηση και τα είδη επικοινωνίας οντοτήτων. Είναι ένας από τον περισσότερο εξοπλισμό μετάδοσης στο δίκτυο οπτικών ινών σημείο-σημείου. Οι χαρακτηριστικοί οπτικοί πολυδιαυλωτές είναι τηλεοπτικοί & στοιχεία & ακουστικοί πολυδιαυλωτές, πολυδιαυλωτής PDH. Οι οπτικοί πολυδιαυλωτές Powerlink είναι ιδιαίτερα εύχρηστοι, συνοδευόμενος από ένα σύστημα διαχείρισης δικτύου για τη διαμόρφωση, την υπηρεσία, την απόδοση, την ασφάλεια, και τη διαχείριση ελαττωμάτων που επιτρέπουν την οικονομικώς αποδοτική και αποδοτική μεταφορά.
Ο ακουστικοί πολυδιαυλωτής οπτικών ινών Video+Data+/μετατροπέας-Transmitter+Receiver μπορεί να διαβιβάσει και να επεκτείνει ένα μέγιστο του βίντεο μέχρι μερικές δεκάδες των χιλιομέτρων. Οι τηλεοπτικοί μετατροπείς ινών λειτουργούν ως ζευγάρι συσκευών αποστολής σημάτων/δεκτών για τη μετάδοση του τηλεοπτικού σήματος NTSC ή PAL με τα αμφίδρομα ακουστικά και αμφίδρομα στοιχεία RS422 ή RS485 πέρα από τα καλώδια ινών. Παρέχουμε τον τηλεοπτικό μετατροπέα ινών 1, 2, 4, 8, 16, 24, 32 καναλιών την επιστροφή ή αμφίδρομα data&bi-κατευθυντικά στοιχεία RS422 ή RS485. Το έτοιμο προς χρήση σχέδιο εξασφαλίζει την ευκολία της εγκατάστασης και της λειτουργίας. Παρακαλώ αισθανθείτε ελεύθερος να μας έρθει σε επαφή με για όλο το βίντεό σας στην ίνα και άλλες τηλεοπτικές απαιτήσεις μετατροπής.
 

Περιγραφές

  1. Πρότυπο: PL-2v1d-sm-fc-20KM
  2. Συσκευή αποστολής σημάτων + δέκτης
  3. Τρόπος ινών: Single-Mode
  4. Μήκη κύματος: 1310nm/1550nm
  5. Οπτικός προϋπολογισμός δύναμης: 12dB
  6. Μέγιστη απόσταση μετάδοσης: 20km
  7. Αυτόνομος (η έκδοση καρτών ενθέτων επίσης διαθέσιμη, που μπορεί να παρεμβληθεί σε 16 μας αυλακώνει, ράφι-mountable κλουβί καρτών 19inch 2U ή 4U).
  8. Τυποποιημένα Single-Mode 20KM (πολλαπλού τρόπου επίσης διαθέσιμος, ο οποίος υποστηρίζει για τις αποστάσεις μέχρι 2,0 χλμ)

Κύρια χαρακτηριστικά

  1. Υποστήριξη από σημείο σε σημείο ή σύνδεση Daisy-αλυσίδων
  2. Ασυμπίεστο ψηφιακό σύνθετο βίντεο άνω των μιας ίνας
  3. Συμβατό σύστημα με όλο το PAL, NTSC, τηλεοπτικά συστήματα SECAM
  4. Υποστήριξη RS485 στοιχείων (2-wire ή καλώδιο 4), RS232, RS422, περάτωση επαφών
  5. Single-Mode υποστήριξη ινών για τις αποστάσεις μέχρι 100 χλμ
  6. Η θέση των οδηγήσεων παρέχει τη γρήγορη ένδειξη των λειτουργουσών παραμέτρων
  7. Η κανένα EMI ή RFI και κανένας επίγειος βρόχος
  8. Χονδροειδές τμήμα μήκους κύματος υποστήριξης που πολλαπλασιάζει το (CWDM)
  9. Στάση μόνο
  10. Προϊόντα σύμφωνα με τις προδιαγραφές του πελάτη, που παρέχουν το cOem

 

Τεχνικοί δείκτες

Ίνα FC, ενιαία ενιαία ίνα τρόπου
Απόσταση Transmition 0120km
Μήκος κύματος Συσκευή αποστολής σημάτων: 1310nm (Tx)/1550nm (Rx)
Δέκτης: 1550nm (Tx)/1310nm (Rx)
Επίπεδο εισαγωγής συσκευών αποστολής σημάτων >500mVp-π
Επίπεδο παραγωγής δεκτών 1Vp-π
Ισορροπία καλωδίων μόνος-προσαρμογής

 

1080p: 75-5 ομοαξονικό καλώδιο, 300m
960p: 75-5 ομοαξονικό καλώδιο, 500m
720p: 75-5 ομοαξονικό καλώδιο, 500m

 

Επιστροφής απώλεια εισαγωγής συσκευών αποστολής σημάτων >15dB
Εισόδου-εξόδου σύνθετη αντίσταση 75Ω
Τηλεοπτική φυσική διεπαφή BNC
Τηλεοπτικό κανάλι 1-Ch~16-CH
Τηλεοπτικό εύρος ζώνης 50MHz
Εύρος ζώνης δειγματοληψίας 10 μπιτ
RS485 1-CH οπίσθιο RS485 (προαιρετικό)
Δείκτες ΕΠΙΛΕΞΤΕ, PWR, ΣΤΟΙΧΕΊΑ, ΒΊΝΤΕΟ
Δύναμη ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 5V2A
Κατανάλωση ισχύος ≤7W
Υγρασία λειτουργίας 10%~90%
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C~75°C

 

 

 

Συσκευασία & ναυτιλία
  1. Συσκευασία: bags&caron κιβώτιο
  2. Ναυτιλία: Διεθνής σαφής: Η Fedex, DHL, το UPS, TNT και EMS.If εσείς έχουν έναν άλλο προτιμημένο μεταφορέα, παρακαλώ μας ειδοποιήστε εκ των προτέρων.
  3. Fedex ολονυκτίς: Θα διαρκέσει 1-3 εργάσιμες ημέρες (Σαββατοκύριακα και διακοπές που εξαιρούνται) για την παράδοση.
  4. DHL: Θα διαρκέσει 2-4 εργάσιμες ημέρες (Σαββατοκύριακα και διακοπές που εξαιρούνται) για την παράδοση. Για την Ισπανία, την Ιταλία, τη Βραζιλία και μερικές άλλες χώρες, τα στοιχεία θα πάρουν τον πιό μακροχρόνιο χρόνο να φθάσουν λόγω της περιόδου εκτελωνισμού.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Carmen Zhang

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
hd μετατροπέας SDI

Μετατροπέας SD HD SDI, προαιρετικός μίνι μετατροπέας 20km 40km 60km με τον ενιαίο τρόπο ή ενιαία ίνα

Συνεχές ρεύμα 12V Hdmi στο βρόχο σημάτων μετατροπέων SDI Hd SDI έξω με το μέγεθος 158×120×36mm

5V~24VDC Hdmi στο μετατροπέα 720p/1080p Hd SDI με το σήμα 2 καναλιών SDI έξω

Έτοιμος προς χρήση μετατροπέας 60km HD SDI, οπτικός πομποδέκτης ανίχνευσης SD αυτόματος

διακόπτης σημείου εισόδου ethernet

RJ45 λιμένας 100M βιομηχανικός Ethernet Switch/8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων βιομηχανικός

Υψηλή αποδοτικότητα 8 εύκολη λειτουργία υψηλής αποδοτικότητας διακοπτών σημείου εισόδου Ethernet λιμένων SFP

Πλήρης - διπλή λειτουργία 24 λιμένες διακοπτών RJ45 σημείου εισόδου Ethernet λιμένων 100m 8.8G

Το LCD επιδεικνύει το διακόπτη 10 100Mbps 2G TP Ethernet 16 λιμένων/το εναλλασσόμενο ρεύμα 240V SFP ακριβές

Θραύστης HD HDMI

Ενιαίος μετατροπέας 20KM μέσων οπτικών ινών τρόπου διαλυτικών χρώματος ινών HDMI τηλεοπτικοί συσκευή αποστολής σημάτων και δέκτης 1080p

τρισδιάστατος τηλεοπτικός θραύστης 4K HD HDMI θραύστης 1 1 X 8 HDMI σε 8 έξω

4K 1.4b θραύστης 1 1 X 4 HDMI στην έξω ενισχυτική τρισδιάστατη τηλεοπτική πιστοποίηση CE 4

IEEE 802.3at υποστήριξης θραυστών σημείου εισόδου λιμένων ΣΥΝΕΧΟΎΣ παραγωγής 12V 100Mbps RJ45 θραύστης θραυστών HD HDMI σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας μετατροπέας 10 MEDIA 100M προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER